Kancelaria Adwokacka

Rozwiązuję problemy ludzi i firm – pomagam im bezpiecznie, a przy tym korzystnie zarządzać ich majątkiem.

#

Kontakt

Kancelaria Adwokacka
ul. Tkacka 55
70-556 Szczecin
tel. +48 91 8315383
kom. +48 601 746 019
e-mail: adwokat@akn.szczecin.pl

Wbrew pozorom, prawo jest obecne w życiu każdego człowieka, niemal na każdym kroku. Poruszanie się wśród przepisów bywa trudne i czasochłonne. W Polsce co roku produkuje się dziesiątki tysięcy stron nowych przepisów (sprawdź sam/a na http://barometrprawa.pl).
Po radę dotyczącą nieruchomości, umów, działalności gospodarczej czy windykacji należności warto zwrócić się więc do profesjonalisty – dzięki współpracy z Kancelarią Adwokacką można zaoszczędzić sobie sporo czasu i nerwów.

Dlatego właśnie założyłam moją firmę Kancelaria Adwokacka Agata Klima-Nowak z siedzibą w Szczecinie.

Świadczę pomoc prawną wszystkim, którzy – w związku z prowadzeniem działalności zawodowej i gospodarczej – muszą mieć do czynienia z przepisami prawa, sądami czy organami administracji.

Ponadto obsługuję osoby, które pragną mądrze, korzystnie i bezpiecznie zarządzać swoim majątkiem – nieruchomościami, wierzytelnościami i innymi dobrami.

Dlatego moja Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc prawną osobom fizycznym, całym rodzinom, jednoosobowym przedsiębiorcom, a także spółkom. Pomagam im bezpiecznie, a przy tym korzystnie zarządzać ich majątkiem.

Moja rola nie ogranicza się do „chodzenia do sądu”. Wszystkie zlecone czynności wykonuję rzetelnie i z zaangażowaniem, wykorzystując zdobytą wiedzę i doświadczenie. Jako adwokat zawsze poszukuję skutecznych rozwiązań, które zapewnią klientom mojej Kancelarii Adwokackiej sukces, a także bezpieczeństwo.

Choć Szczecin to moje rodzinne miasto – tutaj mieszkam i pracuję – moja Kancelaria Adwokacka działa w całym województwie zachodniopomorskim, a gdy zaistnieje taka potrzeba –  w całym kraju.

Możesz skontaktować się z Kancelarią Adwokacką i ze mną:

    • osobiście w siedzibie Kancelarii przy ul. Tkackiej 55 w Szczecinie,
    • telefonicznie (91 8315383),
    • pod adresem e-mail: adwokat@akn.szczecin.pl

 

Zapraszam również do czytania mojego bloga „Prawo dla Przedsiębiorczych”, którego gorąco polecam. 

Mam nadzieję, że okaże się pomocny. Czekam na Państwa opinie.