Wiosenne porządki w Twojej firmie!Spring cleaning in your company!

Są sprawy, którymi nie chcemy lub nie możemy zajmować się na co dzień. Rozumiem to, bo każdy z nas skupia się raczej na bieżących i bardziej palących problemach w firmie i w domu.

Jednak konsekwencje niedopatrzeń mogą być istotne i … kłopotliwe. Dlatego proponuję wspólne przeprowadzenie wiosennych porządków w firmie i w domu.

Już od czwartku 27 marca 2014 r. na blogu „Prawo dla przedsiębiorczych” zaczynam nowy cykl wpisów na temat tych spraw, które choć raz do roku powinieneś sprawdzić.

Taki „wiosenny przegląd” możesz też zlecić mojej Kancelarii. Dołożymy wszelkich starań, żebyś przez cały rok miał święty spokój.

Dodam tylko, że dla osób zapisanych do biuletynu informacyjnego bloga (można się do niego zapisać na stronie bloga) przewidziałam dodatkowe informacje o porządkach w sprawach rodzinnych i prywatnych, bo prawo zagląda nawet w domowe pielesze i tam też mogą się kryć kruczki prawne 🙂

Pozdrawiam,

AKNNew series at Law for Enterprising about spring cleaning in your company. That is to say about what you should check at least once a year.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *